Infolinia sklepu internetowego

012-644-23-28

fax.: 012-644-19-87

pon-pt 8:00-16:00

Koszyk

ilość produktów: 0.

kwota: 0,00

Cena:

Od:

Do:

Producent:


Wyszukiwanie zaawansowane

Dodaj więcej cech do wyszukiwarki mebli, następnie kliknij w 'SZUKAJ'.

Wyświetlonych produktów: 14

Cena

Nazwa

Ilość

Dimplex

Założona w 1973 roku firma Glen Dimplex jest obecnie największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze.

Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.

Firma kładzie szczególny nacisk na najwyższy standard wykonywanych produktów, ich wydajność, jakość oraz cenę.

Firma Glen Dimplex ciągle się rozwija co jest możliwe dzięki entuzjastycznemu podejściu pracowników do wykonywanej pracy oraz ogromnemu wsparciu otrzymanemu od klientów i dostawców.Produkty z Dimplex

Niskotemperaturowa pompa ciepła DIMPLEX LI 9 TES - 6,6 kW Do C.O.
Niskotemperaturowa pompa ciepła DIMPLEX LI 9 TES - 6,6 kW. Ogromna elastyczność i różnorodne sposoby montażu-możliwość wydmuchiwania powietrza po stronie prawej, lewej oraz z możliwością przełożenia przyłączy hydraulicznych z prawej na lewą. Doskonałe urządzenie do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i do modernizacji dotychczasowej instalacji grzewczej. Profesjonalny montaż i serwis. 3 lata gwarancji. Montaż, serwis - KONKRET Kraków.

Kategoria:


Do C.O.

Producent:


Dimplex

Cena:


47 355,00 zł

47 355,00 zł

Niskotemperaturowa  pompa ciepła DIMPLEX LI 11 TES - 8,3 kW Do C.O.
Niskotemperaturowa pompa ciepła DIMPLEX LI 11 TES - 8,3 kW. Ogromna elastyczność i różnorodne sposoby montażu-możliwość wydmuchiwania powietrza po stronie prawej, lewej oraz z możliwością przełożenia przyłączy hydraulicznych z prawej na lewą. Doskonałe urządzenie do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i do modernizacji dotychczasowej instalacji grzewczej. Profesjonalny montaż i serwis. 3 lata gwarancji. Montaż, serwis - KONKRET Kraków.

Kategoria:


Do C.O.

Producent:


Dimplex

Cena:


49 077,00 zł

49 077,00 zł

Niskotemperaturowa  pompa ciepła DIMPLEX LI 16 TES - 13,4 kW Do C.O.
Niskotemperaturowa pompa ciepła DIMPLEX LI 16 TES - 13,4 kW. Ogromna elastyczność i różnorodne sposoby montażu-możliwość wydmuchiwania powietrza po stronie prawej, lewej oraz z możliwością przełożenia przyłączy hydraulicznych z prawej na lewą. Doskonałe urządzenie do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i do modernizacji dotychczasowej instalacji grzewczej. Profesjonalny montaż i serwis. 3 lata gwarancji. Montaż, serwis - KONKRET Kraków.

Kategoria:


Do C.O.

Producent:


Dimplex

Cena:


53 997,00 zł

53 997,00 zł

Niskotemperaturowa pompa ciepła II stopniowa DIMPLEX LI 20TES 14,7kW Do C.O.
Niskotemperaturowa pompa ciepła II stopniowa DIMPLEX LI 20TES 14,7kW. Ogromna elastyczność i różnorodne sposoby montażu-możliwość wydmuchiwania powietrza po stronie prawej, lewej oraz z możliwością przełożenia przyłączy hydraulicznych z prawej na lewą. Doskonałe urządzenie do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i do modernizacji dotychczasowej instalacji grzewczej. Profesjonalny montaż i serwis. 3 lata gwarancji. Montaż, serwis - KONKRET Kraków.

Kategoria:


Do C.O.

Producent:


Dimplex

Cena:


62 238,00 zł

62 238,00 zł

Niskotemperaturowa pompa ciepła II stopniowa DIMPLEX LI 24TES 19,9kW Do C.O.
Niskotemperaturowa pompa ciepła II stopniowa DIMPLEX LI 24TES 19,9kW. Ogromna elastyczność i różnorodne sposoby montażu-możliwość wydmuchiwania powietrza po stronie prawej, lewej oraz z możliwością przełożenia przyłączy hydraulicznych z prawej na lewą. Doskonałe urządzenie do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i do modernizacji dotychczasowej instalacji grzewczej. Profesjonalny montaż i serwis. 3 lata gwarancji. Montaż, serwis - KONKRET Kraków.

Kategoria:


Do C.O.

Producent:


Dimplex

Cena:


69 611,90 zł

69 611,90 zł

Niskotemperaturowa pompa ciepła II stopniowa DIMPLEX LI 28TES 25,2kW Do C.O.
Niskotemperaturowa pompa ciepła II stopniowa DIMPLEX LI 28TES 25,2kW. Ogromna elastyczność i różnorodne sposoby montażu-możliwość wydmuchiwania powietrza po stronie prawej, lewej oraz z możliwością przełożenia przyłączy hydraulicznych z prawej na lewą. Doskonałe urządzenie do zastosowania zarówno w nowych budynkach, jak i do modernizacji dotychczasowej instalacji grzewczej. Profesjonalny montaż i serwis. 3 lata gwarancji. Montaż, serwis - KONKRET Kraków.

Kategoria:


Do C.O.

Producent:


Dimplex

Cena:


74 648,70 zł

74 648,70 zł

Kategorie ▼
Producenci ▼

Zostaw nam swój numer

Masz pytania lub chcesz zrobić zakupy przez telefon. Wpisz swój numer telefonu i wyślij do nas. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Pliki cookes

Używamy plików cookies na naszej stronie, możesz o tym przeczytać tutaj.

Trwa wczytywanie...

Sklep wykonała firma Emotyw Studio™czas: 0.19441413879395
Profesjonalne sklepy internetowe
Copyright 2019 © Konkret - wszelkie prawa zastrzeżone

Ceny zawarte na stronie www nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Stanowią informację o towarach które można zamówić i kupić. Potwierdzenie cen odbywa się telefonicznie po zamówieniu klienta.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie!

Masz pytanie? Wypełnij pola e-mail oraz wprowadź treść wiadomości, którą otrzyma obsługa sklepu. Odpowiedź otrzymasz w adresie email podanym w formularzu.

["