Infolinia sklepu internetowego

012-644-23-28

fax.: 012-644-19-87

pon-pt 8:00-16:00

Koszyk

ilość produktów: 0.

kwota: 0,00

Cena:

Od:

Do:

Producent:


Wyszukiwanie zaawansowane

Dodaj więcej cech do wyszukiwarki mebli, następnie kliknij w 'SZUKAJ'.

Wyświetlonych produktów:

Cena

Nazwa

Ilość

Hewalex

Firma HEWALEX już od ponad 25 lat oferuje Państwu rozwiązania w zakresie kolektorów słonecznych przez co stała się czołowym producentem na rynku krajowym i silnie rozwijającym się na rynkach zagranicznych.
W tym momencie firma HEWALEX oferuje swoje produkty w 40 krajach co potwierdza wysokie standardy techniczne oferowanych produktów.

Firma poprzez pozyskiwanie informacji od użytkowników jak i wykonawców może cały czas polepszać swoje produkty jak również rozwijać się i rozszerzać swoją ofertę.

Kolektory słoneczne poddawane są trudnym warunkom pracy - pierwsze z wytwarzanych przez firmę HEWALEX pracują do dnia dzisiejszego, stanowiąc potwierdzenie najwyższych standardów jakościowych.

Firma kładzie szczególny nacisk na jakość produktów – pracując zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością wg standardu ISO 9001, jak również na satysfakcję klienta – oferując gwarancję do 11 lat na kolektory słoneczne w ramach Programu Przedłużenia Gwarancji.Produkty z Hewalex

Kategorie ▼
Producenci ▼

Zostaw nam swój numer

Masz pytania lub chcesz zrobić zakupy przez telefon. Wpisz swój numer telefonu i wyślij do nas. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Pliki cookes

Używamy plików cookies na naszej stronie, możesz o tym przeczytać tutaj.

Trwa wczytywanie...

Sklep wykonała firma Emotyw Studio™czas: 0.13089609146118
Profesjonalne sklepy internetowe
Copyright 2019 © Konkret - wszelkie prawa zastrzeżone

Ceny zawarte na stronie www nie są ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Stanowią informację o towarach które można zamówić i kupić. Potwierdzenie cen odbywa się telefonicznie po zamówieniu klienta.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie!

Masz pytanie? Wypełnij pola e-mail oraz wprowadź treść wiadomości, którą otrzyma obsługa sklepu. Odpowiedź otrzymasz w adresie email podanym w formularzu.

["